Domečkové postele - největší hit posledních let!

Když hledáte dokonalou postel pro vaše dítě, existují různé aspekty, kterým je třeba věnovat pozornost. Mezi ně patří bezpečnost nábytku, velikost místnosti, výška stropu a věk vašeho dítěte.

Domečkové postele jsou úžasným řešením pro spánek i dovádění vašich ratolestí. Jsou všestranné a děti si je okamžitě zamilují.

Nízká postel je dokonalým řešením pro větší děti i batolata, starost o případné pády během noci zmizí. Bezpečnost zajišťují přimontované bočnice a jednotlivé zaoblené části postele. Kromě toho si můžete být jisti, že vaše malé děti budou milovat tvar domečku.

Když je načase, aby vaše batole opustilo postýlku, víte, že přechod nemusí být snadný, ale tato postel vám v tom určitě pomůže. Batole bude nadšené z nového a tvořivého prostoru pro sebe. Koneckonců, bude rozptýlené a bude mít rádo svůj vlastní mini-dům.

Postele jsou navržené podle principů Montessori, které podporuji samostatnost a nezávislost.

Existuje zde tolik potenciálu pro vaše děti, aby mohly rozvíjet svou představivost, a dokonce jim domečková postel dává perfektní prostor k vyzdobení pokoje, aby byl jejich vlastním. Koneckonců, zdá se, že je může dopravit do jejich imaginárního světa, podnítit jejich představivost během dne a v noci. Ditě jen přehodí deku a už se z toho staví bunkr, útulná jeskyně, pirátská loď nebo úkryt a pak se večer hezký zachumlí do peřin, aby během pár minut už o sobě nevědět.

Když ve svém dětském pokoji nemáte dostatek místa, postel domeček je ideálním řešením. Vaše dítě si může hrát na domácnost- v jeho vlastním domě - aniž by zabíralo cenný prostor v místnosti! Navíc jsou k dispozici postele s úložným prostorem, kde můžete schovat cokoliv.

Některé domečkové postele mají šuplík, který může sloužit jako dodatečné spaní. V případě návštěvy nejlepší kamarádky nebo kamaráda, máte hned připravenou přistýlku a také pokud máte pokojíček pro dvě děti, domečková postel se stává dobrou alternativou pro patrovou postel.

Najdete zde výběr lůžek v mnoha variantách a barvách. Neutrální bílá nebo přírodní povrchová úprava jsou nejoblíbenější, protože vyhovují jakémukoli stylu dekorace, ale na výběr je spousta dalších barev od růžové po černou. Vše závisí na fantazii vašeho dítěte.

Postele domeček jsou navrženy tak, aby byly charakteristickým znakem ložnice dítěte. Mají jedinečnou a úžasnou střechu, jsou krásné a bezpečné, a proto nemáme žádné pochybnosti o tom, že jsou jedním z dětských favoritů.

Bude to úžasný dárek pro vašeho miláčka!

Galerie