Platba a Doprava
PRO VŠECHNY PRODUKTY JE DOPRAVA ZDARMA!
O termínu odeslání zboží Vás budeme informovat emailem. Pro přepravu využíváme dopravní společnosti vhodné dle povahy objednávaného zboží. Nábytek posíláme prostřednictvím společností DPD, GLS nebo Raben. Ostatní zboží Vám většinou zasíláme prostřednictvím České pošty nebo GLS.
 
Způsoby platby: platba převodem - objednávku uhradíte převodem na účet 670100-2215588293 / 6210, rychlý bankovní převod přes platební bránu, platba platební kartou nebo platba dobírkou při nákupu do 1050Kč.

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Pro případné dotazy k platbám kontaktujte:

           ComGate Payments, a.s.
           Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
           E-mail: platby-podpora@comgate.cz
           Tel:  +420 228 224 267

Zakázková výroba
U zakázkové výroby platba na dobírku není možná. Objednávka začne být vyřizována hned po přijetí platby na účet. Od této chvíle se zároveň začíná počítat dodací lhůta. Všechny produkty jsou odesílané přímo z továrny na adresu, kterou jste uvedli.

Pokud máte zájem o zaslání zboží do jiného státu, kontaktujte nás.

Veškeré zboží je odesíláno v souladu s dodací lhůtou uvedenou v popisu objednaného zboží. V případě, že z provozních důvodů nebude možné dodací lhůtu dodržet, budeme vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailové adresy.